pl

czytaj więcej

Aktualności

Magia jesiennych wieczorów w naszej agroturystyce pod lasem

2023-11-20

Jesień do szczególna pora roku, kiedy każdy z nas nieco zwalnia, pragnąc odrobiny odpoczynku, ciszy i spokoju. Sprzyjają temu coraz chłodniejsze i dłuższe wieczory, które zachęcają do zażywania relaksu na różne sposoby. Nasze gospodarstwo agroturystyczne to kierunek dla wszystkich, którzy chcą uciec od zgiełku miasta i przeżyć niezapomniany czas na łonie natury. W tym sezonie jesienno-zimowym oferujemy Państwu możliwość skorzystania z niezapomnianych wieczorów SPA w naszym domku letniskowym pod lasem.

 

 

czytaj więcej

Jesień w agroturystyce Leśniczówka Kryńszczak - wybierz się na grzyby, na rower, zażyj leśnych kąpieli

2023-10-27

Jesień przynosi ze sobą wyjątkowy klimat, kojarzący się z harmonią, paletą ciepłych, barwnych odcieni liści i chwilą zadumy, która ogarnia każdego z nas. Jeżeli poszukujesz azylu, miejsca ucieczki przed zgiełkiem metropolii i natłokiem codziennych obowiązków, serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki. Odpręż się i pozwól sobie na chwilę wytchnienia w objęciach malowniczej polskiej przyrody, ciesząc się spokojem życia wiejskiego.

czytaj więcej

Agroturystyka przyjazna dzieciom, czyli niezapomniane rodzinne wakacje w Leśniczówce Kryńszczak!

2023-09-15

Spędzanie czasu z dzieckiem na łonie natury to nie tylko okazja do zbudowania silnej więzi, ale też świetny sposób na naukę wrażliwości i miłości do otaczającego świata. Leśniczówka Kryńszczak to agroturystyka przyjazna dzieciom, oferująca unikalne doświadczenie odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Zamiast kolejnego pobytu w luksusowym hotelu, wypróbuj nieco wolniejsze tempo życia, gdzie kontakt z naturą jest na wyciągnięcie ręki.

czytaj więcej