pl

czytaj więcej

Dane kontaktowe

Istnieje możliwość odbioru w godzinach od 10:00 do 18:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Informacje na temat firmy

Leśniczówka Kryńszczak , to zabytkowy Drewniany Dwór Namiestnikowski z 1904 roku w otoczeniu zieleni, na skraju lasu, z nutką historii w tle. Prywatny basen, ruska bania, sauna i plac zabaw dla dzieci, położone są na 1 ha ogrodzonej posesji. Mieszkańcy to dwa konie, kucyk, dwie kozy i kilka kotów. Miejsce dla osób ceniących historię i przyrodę , ciszę , spokój i sielskie klimaty. 

Informacje o obiekcie

Piękny,zabytkowy dom z duszą , położony w zacisznej okolicy obok lasów i łąk. Całe siedlisko ma powierzchnię 1 ha, przeznaczonego na wypoczynek dla gości, W obiekcie znajduje się wkopany basen 9x4, ruska bania z jacuzzi, sauna, domek ogrodowy, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill. Dom jest podzielony na trzy apartamenty:1. Dom Marzeny jest to część domu o powierzchni 200 m2 z czterema sypialniami 2. Dom Moniki jest to część domu o powierzchni 160 m2 z trzema sypialniami. 3. Apartament Alfreda o powierzchni 50 m2 z jedna sypialnią.

Zespół Dworsko - Leśny Kryńszczak jest pozostałością po rodzinie Michała Obruczewa. Są to zabytkowe budowle w Kryńszczaku, które zostały tu wzniesione w 1904 r. jako Letnia Rezydencja dla Namiestnika Carskiego oraz jego urzędników. Obiekt, jako Zespół Dworsko-Leśny został wpisany przez Wojewodę Siedleckiego do rejestru zabytków 2l kwietnia 1998 r. Pozostały tu jeszcze zbudowane dla Obruczewa stajnie murowane i budynek gospodarczy, czworaki. Drewniany budynek Dworu reprezentuje budownictwo eklektyczne. W okresie międzywojennym, w czasie okupacji niemieckiej oraz tuż po wyzwoleniu, do 1948 r. mieszkał tu nadleśniczy Tadeusz Szenejko, zasłużony społecznik dla okolicznych gmin.

Informacje o okolicy

W najbliższej okolicy rozciągaja się lasy Kryńszczak, sprzyjające spacerom, wycieczkom rowerowym czy grzybobraniom w sezonie. Obok obiektu przebiega ścieżka rowerowa, która prowadzi do Leśnego Rezerwatu Jata, który znajduje się na terenie skraju Równiny Łukowskiej, w Lasach Łukowskich. Kolejną atrakcją jest „AMONIT – Leśny zespół rekreacyjno – edukacyjny w miejscowości Klimki” w miejscowości Klimki. Znajduje się tam również plac zabaw dla dzieci. W odległości 6 km znajduje się zalew Zimna Woda , nowo wyremontowany kompleks wodno- rekracyjny z wyciągiem nart wodnych, plażą i możliwością wędkowania. W mieście Łuków, w odległości 7 km znajduje się kompleks basenów Delfin, nowo wyremontowane baseny odkryte ze zjeżdżalniami.

Dane właściciela

  • Nazwa firmy:M&M spółka cywilna
  • Ulica:32
  • Adres:21-400, Gręzówka-Kolonia, Polska
  • Nip:8252192078

Nasze lokalizacje

Leśniczówka KryńszczakGręzówka-Kolonia 3221-400 ŁukówPolska

Płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji

Rezerwując na naszej stronie macie Państwo pewność, że będzie czekało na Was miejsce. Gwarantujemy również najniższą cenę.

Informacje o numerze konta i sposobach płatności właściwych dla Twojej rezerwacji, uzyskasz składając rezerwację online.

Rezerwuj online